O společnosti Stavebniny STATUS s.r.o.

Historie firmy Stavebniny STATUS sahá do roku 1990, kdy byl otevřen první prodejní sklad v Pacově. V roce 1993 následovala prodejna v Pelhřimově a rok 1995 byl startovním pro prodejnu v Humpolci.

Cílem společnosti je být lídrem v prodeji stavebních materiálů v okrese Pelhřimov.

Poskytované služby •  Kompletní sortiment stavebních materiálů a potřeb pro řemeslníky. •  Profesionální poradenství v oblasti stavebních materiálů. •  Zpracování kalkulací spotřeby stavebních materiálů a cenových nabídek. •  Akční slevy výrobců a dodavatelů stavebních materiálů. •  Doprava až na stavbu a skládání hydraulickou rukou. •  Možnost zprostředkování realizační firmy prostřednictvím sesterské firmy STATUS stavební, a. s., zahrnující veškeré stavební práce, zámečnickou a truhlářskou dílnu, topenářské a vodoinstalatérské práce a rovněž projektové a designérské práce.

ČERPÁNÍ  DOTACÍ  VIZ  "O NÁS"

 

Stavebniny PRO-DOMA

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás